Danışmanlık

Kozmos, bizim de parçaları olduğumuz büyük, canlı bir bedendir. Güneş, titreşimlerini damarlarımızda hissettiğimiz büyük bir kalptir. Ay, sürekli titrememize neden olan büyük bir sinir merkezidir. Satürn’ün veya Venüs’ün üzerimizde ne tip etkide bulunduğunu kim bilebilir? Ne olursa olsun bu yaşamsal bir güçtür ve sürekli dalgalar halinde yayılarak bizlere dokunur… Zodyakla arkadaşlık etmekten utanmamalıyız. Zodyak arkadaşlık etmeye değerdir. 
D.H. Lawrence 
Astrolojiye bakış açım klasik tarzdan farklı. Kişisel gelişim alanında Türkiye ve Dünya'daki en iyi eğitmenlerden birçok eğitim aldım. (Hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşmak için TIKLA.Kendimi keşfetmemde en çok yarar sağlayan Astroloji üzerine odaklandım ve 3 yılın üzerinde profesyonel eğitim aldım.  Edindiğim bütün bilgileri harmanlayarak astrolojik danışmanlık hizmeti veriyorum. Çünkü Doğum Haritası özeldir ve kötünün içindeki iyiyi görerek güzelliklerle analiz edilmesi kişiye çok büyük fayda sağlar. 

Her dert çare olanaklarıyla beraber doğar.
 Mevlana
Ve her derdin çaresi de kişinin Doğum Haritasının içerisinde yazılıdır. Gitmesi gereken yön ve çıkış yolu da oradadır. Fakat hayatın hızının içerisinde yolunu şaşırabilir. Bu noktada başvurulması gereken benzersiz bir kılavuzdur Astroloji. 

Aslında her insanın doğum haritasında belirli kilitler vardır. Kilit derken enerji sürekli hep bir alanda döner. Olaylar değişir, kişiler değişir, mekanlar değişir fakat kişinin hissettiği duygu sabit kalır. Dünya üzerine geliş amacımız da aslında bu kilitleri açmaktır. Anahtar ise bizim özümüzdedir. Bütün seminer ve danışmanlıklarım bu farkındalığa erişilmesini hedeflemektedir. Astrolojinin ana kullanım amacı farkındalık yükseltmektir. Çünkü kişi ancak fark ederse dönüşümünü gerçekleştirerek hayatında iyileştirmek istediği alanlarını yeniden yapılandırabilir.

Dünyada düzeltebileceğiniz, daha iyi yapmayı başarabileceğiniz ilk ve son önemli kişi kendinizsiniz. 
Thomas Henry Huxley
Bu bakış açısıyla yaptığım analizlerin neler içerdiğini de aşağıda anlatmaktayım.

Doğum Haritası Analizi neleri içeriyor?
Doğum Haritanızdaki potansiyellerin genel analizidir. Doğum Haritası Analizinin sağladığı en büyük yarar; kişinin kendini tanıması, anlaması ve yaradılışına uygun bir hayat yapılandırması için rehber olmaktır. Kişinin güçlü ve zayıf yanlarını fark etmesini sağlar. Bu sayede hayatında iyileştirmek istediği alanlar için adım atma ve o noktaları aydınlatma fırsatına kavuşabilir. Doğum Haritası Analizi yaklaşık 45 dakika sürmektedir. 

(Doğum Haritası Analizi danışmanlığı hizmeti Skype, Zoom, FaceTime, Whatsapp görüntülü arama, Facebook görüntülü arama ya da telefonla da verilmektedir. Danışmanlık süresince ses kaydı alınarak mail yoluyla danışana iletilmektedir. (Ses kaydı danışanın isteğine göre alınmaktadır.) Ayrıca arzu ederseniz danışmanlık esnasında not tutabilirsiniz.

Önemli Not: Doğum Haritası Analizinin yapılabilmesi için (doğum saatiniz, doğum gününüz(gün,ay,yıl olarak), doğum yeriniz) bilgileriniz net olmalıdır. Eğer, doğum saatiniz net değilse de Doğum Haritasını gerekli astrolojik teknikleri kullanarak çıkarabiliyorum. (Doğum saatiniz net değilse Doğum Haritanızı çıkarabilmek için gerekli olan bilgileri ayrıca isteyeceğim.)

Doğum haritasında görülenler, kişilerin kendileri için bir şey yapmadıkça gerçeğe dönüşecek olan eğilimleridir. 
Isabel Hickey 
Yıllık Öngörü Analizi neleri içeriyor?
Önümüzdeki 1 yıl içerisinde şanslı olduğunuz alanlar tespit edilir. Kapınıza kadar gelecek olan özel fırsatları daha net bir şekilde görebilmeniz için ışık tutulur. Ayrıca dikkat edilmesi gereken noktalar da tespit edilir. Önceden fark ederek zorlanacağınız alanlardan minimum zararla çıkabilmenizi sağlar. Kısaca önümüzdeki 1 yıl boyunca yaşamınızda nasıl bir enerjinin hakim olduğunun analizi yapılır. Hayat yolunda kendi seçimlerinizi yaparak ilerlemek size kalır. Yıllık Öngörü Analizi yaklaşık 45 dakika sürmektedir. 

(Yıllık Öngörü Analizi danışmanlığı hizmeti Skype, Zoom, FaceTime, Whatsapp görüntülü arama, Facebook görüntülü arama ya da telefonla da verilmektedir. Danışmanlık süresince ses kaydı alınarak mail yoluyla danışana iletilmektedir. (Ses kaydı danışanın isteğine göre alınmaktadır.) Ayrıca arzu ederseniz danışmanlık esnasında not tutabilirsiniz.


Önemli Not: Yıllık Öngörü Analizinin yapılabilmesi için öncesinde mutlaka Doğum Haritası Analizi yapılması gereklidir. 

İlişki Haritası Analizi neleri içeriyor?
İki kişinin bir araya gelmesinden yeni ve farklı bir enerji doğar. İlişki Haritası Analizinin sağladığı en büyük yarar; kişinin önce kendini ve ilişkide yansıttığı enerjiyi, sonrada karşısındakini anlamasıdır. İlişkinin ana dinamiği anlatılır. İlişkinin hayatınıza yansımasının analizi yapılır. Karşınızdaki kişinin özel hayatına saygı ve etik kurallar dahilinde analiz yapılır. Diğer kişinin izni olmadan haritasının analizinin yapılması mümkün değildir. İlişki Haritası Analizi yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

İlişki Haritası Analizi kimler için yapılabilir? Bütün partnerler için, Kadın-Erkek, Anne-Baba, Anne-Çocuk, Baba-Çocuk, Patron-Çalışan,. v.b.

(İlişki Haritası Analizi danışmanlığı hizmeti Skype, Zoom, FaceTime, Whatsapp görüntülü arama, Facebook görüntülü arama ya da telefonla da verilmektedir. Danışmanlık süresince ses kaydı alınarak mail yoluyla danışana iletilmektedir. (Ses kaydı danışanın isteğine göre alınmaktadır.) Ayrıca arzu ederseniz danışmanlık esnasında not tutabilirsiniz.

Önemli Not: İlişki Haritası Analizinin yapılabilmesi için öncesinde mutlaka Doğum Haritası Analizi yapılması gereklidir. 

Bebek-Çocuk Doğum Haritası & Anne-Baba Uyumu Analizi neleri içeriyor?
Çocuk Doğum Haritasındaki potansiyellerin genel analizidir. Çocuk Doğum Haritası Analizinin sağladığı en büyük yarar; anne-babanın çocuğunu tanıması, anlaması ve çocuğunun yaradılışına uygun bir hayat yapılandırmasına destek olabilmesi için rehber olmaktır. Ayrıca anne-babanın çocuğuyla olan ilişkisinde yansıttığı enerjiyi fark ederek ilişkilerini daha iyiye taşımak için ışık tutmaktır. Çocuk Doğum Haritası, çocuğunuzun özel hayatına saygı ve etik kurallar dahilinde analiz edilir. Çocuğunuzun izni olmadan haritasının özel alanlarının anne-babaya bile açılması mümkün değildir. Çocuk Doğum Haritası Analizi yaklaşık 45 dakika sürmektedir. 

(Çocuk Doğum Haritası Analizi danışmanlığı hizmeti Skype, Zoom, FaceTime, Whatsapp görüntülü arama, Facebook görüntülü arama ya da telefonla da verilmektedir. Danışmanlık süresince ses kaydı alınarak mail yoluyla danışana iletilmektedir. (Ses kaydı danışanın isteğine göre alınmaktadır.) Ayrıca arzu ederseniz danışmanlık esnasında not tutabilirsiniz.

Aylık Öngörü Analizi neleri içeriyor?
Önümüzdeki 1 ay içerisinde şanslı olduğunuz alanlar tespit edilir. Kapınıza kadar gelecek olan özel fırsatları daha net bir şekilde görebilmeniz için ışık tutulur. Ayrıca dikkat edilmesi gereken noktalar da tespit edilir. Önceden fark ederek zorlanacağınız alanlardan minimum zararla çıkabilmenizi sağlar. Kısaca önümüzdeki 1 ay boyunca yaşamınızda nasıl bir enerjinin hakim olduğunun analizi yapılır. Hayat yolunda kendi seçimlerinizi yaparak ilerlemek size kalır. Aylık Öngörü Analizi yaklaşık 15-20 dakika sürmektedir. 

(Aylık Öngörü Analizi sadece ses kaydı yapılarak mail yoluyla danışana iletilmektedir. Skype, Zoom, FaceTime, Whatsapp görüntülü arama, Facebook görüntülü arama ya da telefonla danışmanlık hizmeti verilmemektedir.)

Önemli Not: Aylık Öngörü Analizinin yapılabilmesi için öncesinde mutlaka Doğum Haritası Analizi yapılması gereklidir. 

Uygun Zaman Seçimi Analizi neleri içeriyor?
Bir işe adım atmak ya da bir işi minimum zararla sonlandırabilmek için en uygun ve kaliteli zamanı öğrenerek yol alabilmenizi sağlar. Sizin için önemli olan zamanların Doğum Haritanıza özel olarak tespit edilmesidir. (Yeni bir işe başlamak için en uygun zamanı belirleme, iş yeri kurmak için en uygun ve bereketli zamanı belirleme, evlilik-nişan ya da söz için en uygun zamanı belirleme…v.b. Sizin için önemli olan bütün konular için çalışma yapılabilmektedir.) Uygun Zaman Seçimi Analizi yaklaşık 15-20 dakika sürmektedir. 

(Uygun Zaman Seçimi Analizi sadece ses kaydı yapılarak mail yoluyla danışana iletilmektedir. Skype, Zoom, FaceTime, Whatsapp görüntülü arama, Facebook görüntülü arama ya da telefonla danışmanlık hizmeti verilmemektedir.)

Tek Soru Analizi neleri içeriyor?
Önemli bir sorunuzun yanıtlanmasıdır. (İş, kariyer, finans, sağlık, evlilik, çocuk, ilişkiler…v.b. bütün hayat alanlarınızla ilgili her türlü soruyu sorabilirsiniz.) Tek Soru Analizi yaklaşık 15-20 dakika sürmektedir. 

(Tek Soru Analizi sadece ses kaydı yapılarak mail yoluyla danışana iletilmektedir. Skype, Zoom, FaceTime, Whatsapp görüntülü arama, Facebook görüntülü arama ya da telefonla danışmanlık hizmeti verilmemektedir.)

Astrolojiye bakış açımı görmek ve Doğum Haritanızı benim gözümden dinlemek isterseniz mutluluk duyarım. Güzel günlerde görüşmek üzere.
Yüksek Mühendis & Astrolog
Dilara Eda Gürsoy

ASTROLOJİK DANIŞMANLIK ALANLARIN GÖRÜŞLERİ

Çok sıkıldığım bir anda instagramda bir paylaşım yapmıştım.
Birisi doğum haritama bakabilir mi? diye.
Birkaç gün sonra hayatımda okuduğum en detaylı, en profesyonel maillerden birini almıştım.
Sevgili Dilara'dan gelen mail beni çok etkiledi.
Kendini tanıtmış, kaynak göstermiş ve ne yapacağını hatta biraz nasıl yapacağını da anlatmıştı.
Bu detaylar tabii ki beni etkiledi.
Gerekli bilgileri verdim ve ikimiz için de uygun bir zaman için randevulaştık.

O gün geldiğinde çok heyecanlıydım. Daha önce tecrübe etmemiştim bunu ve beni neyin bekleyeceğini bilmiyordum.

Anne karnındayken sana, ruhuna akan bir enerji var. Sen çok küçük yaşlardan beri var olan güzelliği görmeye odaklısın. Güzellikleri gören ve insanlara gösteren birisin. Bu enerji konumlandığı nokta itibariyle öğrenme ve öğretmeyi de kapsıyor 
Ebedi öğrenci bir ruh!
dediği zaman gözlerim dolmuştu.
Beni bu dünyada etkileyen çok önemli sözlerden biridir, hele ki cümleye böyle başlaması hafif bir gurur hissetmeme de sebep oldu.
İçimdeki bitmek, durmak bilmeyen öğrenme arzusu, sonra da bunu anlatma arzusu meğerse 'öyle olması' gerektiği için öyleymiş.
Bu durmak bilmeyen duygumu özgürce yaşayabilirim yani artık :)

Doğum Haritası nedir? Ne değildir? Bu işi anlatmayı işin uzmanına bırakacağım. Ben ne düşündüğümü, ne hissettiğimi anlatmak için buradayım.

Doğum Haritam analiz edilmeye başladığı zaman kendimi çıplak gibi hissettim. Bebekliğimden itibaren yaşanan 'büyük olaylar' kendi içimdeki fırtınalar da dahil bir şekilde önüme sunuldu.
bu anlamda gerçekten etkilendim. Şöyle bir şey var Dilara'nın söylediği 'farkındalık' haritaları ve yaşamınızdaki bir çok şeyi 'fark edersen dönüştürebilirsin'.
Bunu koluma dövme yapmak istiyorum.
Kendimle, hayatla vs bir çok şeyi fark edip, elim kolum bağlı oturuyorum.
Oysa fark edersem her şey değişebilirmiş.
Tabii fark edip, onun üzerine çalışılırsa değişir her şey!
Bu yüzden 'farkındalık' önemli!
Zaten kader dediğimiz şeyin de başı ve sonu belli, detayları bizim şekillendirdiğimize inanırım ben.
Tabii ki burada 3 saatlik seansımı anlatsam bu yazı bitmez :) 
İlk defa deneyimlediğim için bir şeyle kıyaslayamıyorum. Ama beni çok tatmin eden, yaşananların yaşanması gerektiğini anlamama yardımcı olan, beni motive eden ve umutlandıran bir görüşme oldu.
Üstelik seansı kaydedip gönderdiği için de zaman zaman geri dönüp dinleyebiliyorum tekrar tekrar.

İşini güzel yapan insanları çok sevin :)
Bu yüzden çok takdir ve tebrik ediyorum Dilara seni!
Çok teşekkür ederim her şey için bir kere daha.

Sevgili Sergül Kato'nun güzel yazısının tamamını okumak için TIKLA.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dilara'dan 2 yil once (2015 yılında) astrolojik danismanlik aldim. Astrolojiye ilgi duyanlar zaten astrolojinin faldan cok uzak bir alan oldugunu bilirler; ancak Dilara'nin tarzi astroloji sever biri olarak benim icin bile cok farkliydi! Daha onceden 2 farkli astrologla tanismis ve ufak danismanliklar almis biri olarak kesinlikle soylemeliyim ki Dilara'nin yaptigi calisma bir nevi astroterapi! Bana dair kimsenin kuramayacagi cumleleri cesitli haritalar uzerinden yorumladi, kendime ait bir cok seyi anlamama, yasadigim olaylari anlamlandirmama vesile oldu. Detay detay ve cok matematiksel incelemeler yaptigini farkettim, bunda muhendis olmasinin payi oldugunu tahmin ediyorum. Hem cok guleryuzlu, hem de cok sicak bir danisman. Yurtdisina tasinmis olmam sebebiyle ikinci bir analiz yaptirma firsatim olmadi; ancak en kisa zamanda yeniden bir araya gelecegimizi, en azindan bir skype danismanligi yapabilecegimizi dusunuyorum =) sevgiyle kal Dilaracigim (C.B.A.)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Çok net! Yani bu nedir? Nasıl bir şeydir? Diye merak ediyorsanız eğer hiç bu sorularla vakit kayıp etmeyin derim ben. Yani merak ediyorsanız sorun Dilara'ya seve seve cevap verir muhteşem bir danışman ama muhteşem bir danışman olmanın ötesinde, yıldız haritanızı okuma ve yorumlamaya bambaşka bir boyut getirmiş birisi. Size şu şekilde açıklayacağım.

Dilara'dan danışmanlık aldığım zaman, kafam çok karışıktı ve enerjimin çok hızlı tükendiği, kafamda da hayatımda da hiç bir şeyi toparlamayı beceremediğim bir dönemdeydim. Kendi kendimi sorguladığım bu dönemde nişanlımın tavsiyesi ile (o zaman daha kız arkadaşımdı:)) gittim.

Kendi problemlerim gözümde o kadar büyüktü ki böyle bir şeyin bana faydalı olabileceğini düşünmemiştim.

Dilara haritamı çıkarttı önüme ve anlatmaya başladı. Anlattıkça adeta kendi hayatımın enerjisini hissettim. Bir kaç noktada başım döndü. Bittiğinde ise çok yoğun bir meditasyondan çıkmışım gibi bir halim vardı. Kendimi yenilenmiş hissediyordum evet ama bundan ibaret değildi. Kafamdaki problemlerin çoğunu Dilara bana haritamı anlattıkça, ben kendi kafamda kendi kendime cevaplamış şekilde buldum. Kendi geçmişim, günüm ve geleceğimle, kendinle senkronize olmuş hissettirdi.

Dilara'nın danışmanlığı kime ne verebilir bunun cevabını veremem, ben sadece bana en ihtiyacım olan şeyi verdiğini biliyorum, o da kendimi kendimle bir hissetmek. 


Her şey için teşekkür ederim Dilara :) (Y.C.G.)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Astrolojiye olan ilgim kendi burç özelliklerimi bilmekten öteye gitmemekle beraber kişisel gelişim ve farkındalık konularına ilgi duyan biriyim. Dilara’nın bir eğitimine katıldım ve astrolojinin aslında kişisel gelişimin önemli bir boşluğunu doldurarak konuları bütünlediğini fark ettim. Sonrasında yaptığımız bir seansta kendimle ilgili, başkasından duymayı hiç beklemediğim yorumlar yaptı. Bana kendimi tanıttı. Kendimi ve hayatımı olumlu ve olumsuz yönleriyle kabul etmemi, belki affetmemi ve geçmiş deneyimlerimle dost olup yüzümü geleceğe dönmemi sağladı. Sadece bir seansta yaptığı katkıyı düşününce, eğitimlerine devam etmesini ve mümkün olduğu kadar çok sayıda insana ulaşmasını dilemekten başka bir şey yapamıyorum. Çok zeki, sistematik çalışan her danışanı ile azami ciddiyetle ilgilenen bir danışman ve kesinlikle güven verdiğini söyleyebilirim.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

“Ne olmak istemediğimi biliyor ama ne olmak istediğimi bilmiyordum.” Buna ilaveten kafamda kendi geleceğim ile ilgili bir sürü ihtimaller bulutu uçuşuyordu.
Sevgili Dilara ile yolumun kesişmesi ve haritam üzerinden yaptığı analizler ile ne olmak istediğim ile ilgili noktayı koydum. Teşekkürler!” (M.M.O.)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mühendislik ile astroloji birleştiğinde ortaya bu çıkıyor demek ki. Şaşkınlık içinde ve hayretle dinledim. 3 saat nasıl geçti anlamadım. Bir nevi gözüm açıldı. Çok emek edilmiş dosyamız için. Bizlere çok faydan oldu. Emeğine, ağzına sağlık. Teşekkürler (L.A.)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İyi ki varsın Dilara Hanım. Astrolojik danışmanlık alarak hayatımda anlayamadığım, anlamlandıramadığım her şeyi görmeme vesile oldun. Bakış açımı değiştirdin. Çook teşekkürler… (N.A.)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Daha önce doğum haritasına baktıran biri olarak öncelikle sunu söylemem gerekiyor: Dilara Hanım bildiğiniz astrologlardan değil. Doğum haritanıza bakıyor evet ama öyle bir bakış açısı getiriyor ki, kendinizi ve hayatınızı daha iyi anlamanızı sağlıyor. 2 saatlik seans süresince kendimle ilgili bir yolculuğa çıktım. Bu yolculukta, Dilara Hanım’ın söyledikleriyle ve yorumlarıyla, kafamdaki parçalar yerine oturdu. Aydınlandım. Hayata karşı tutumumun nereden kaynaklandığını anladım. Neyi düzeltmem gerek onu öğrendim. İyi ki danışmanlık almışım dedim. Kendisine güler yüzü ve danışmanlığı için tekrar teşekkür ederim. (G.D.S.)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Benden de bir dipnot: İnanılmaz pozitif bir enerjiniz var. Bütün gün sizin verdiğiniz enerjiyle geziyorum. İltifat olsun diye demiyorum gerçekten öyle. Acayip bir his var ben de, yani bu benim değil, ayırt edebiliyorum. İçimi temizlemiş gibisiniz. Nasıl yaptınız bilmiyorum ama bugüne kadar hissi anlamda böyle değildim. Bu yeteneğinizi kaybetmeyiniz. Umarım yine buluşma veya irtibatta kalma fırsatı olur. Mutlu olurum. Kendinize iyi bakın. Görüşmek üzere. (M.İ.)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bence içindeki sorunu hissedip bir türlü bu sorunun adını koyamayanlar ve çözüm bulamayanlar kişiler Dilara Hanımı buluyorlar. Bu yüzden belki diğer yorumlar gibi aynı diyebilirsiniz. Ancak tüm samimiyetimle yazıyorum. Sürekli benzer olayları yaşamanın verdiği bir ağırlık vardı. Zihnim ile kalbim birbirine girmiş gibiydi. İnternetten astroloji danışmanlık diye arattım. Neden yazdığımı bile bilmiyorum. Sanki yönünü bulmak için Kutup Yıldızını ararsın ya öyleydi galiba. Dilara Hanımla iletişime geçtik. Nasıl bir yol izlediğini teker teker anlattı. Online danışmanlık aldım. 3 saat nasıl geçti anlamadım. Anlattıkça yapbozun parçaları gibi her şey kafamda oturdu. Kafamdaki şeyler o kadar berraklaştı ki yükler hafiflemeye başladı. Ve en önemlisi bu sorunlar için zihnimde çözüme ulaşabileceğim yollar açtı. Çokkk ama çokk teşekkür ederim Kutup Yıldızı. (C.S.)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dilara hanımcım,
Size karşı hissettiğim minnet duygusunun gerçek anlamda tarifi yok, bunu tüm samimiyetimle söylediğimi bilmenizi isterim öncelikle. Astrolojinin insanlara neyi neden yaşadıklarına dair muazzam bir farkındalık kazandırabileceğinin çok farkında olmama rağmen, sizin yaptığınızın klasik bir astroloji danışmanlığından çok daha başka, bambaşka bir tarafı olduğunu, insanın hayat yolculuğuna ışık tutarken aynı zamanda ruhuna da ışık tutan ve tam da bu nedenle neden aynı konularda kısır döngüye girdiğini, örneğin neden hep her şeyi doğru yaptığına “inandığı” halde değersiz hissettiren ilişkiler ağına saplanıp kaldığını yada neden kendini yüksek potansiyelli biri olarak görmesine rağmen yeterince başarılı hissedemediğine dair muazzam bir “ışık yakma” ile aklımda tüm taşların yerine oturmasını sağladığınız şefkatli ve ilgili cümlelerinizi duyduğum anda anladım.
Siz bana altın bir anahtar verdiniz, gerçekten. Ve o anahtarı kullanabileceğim doğru kapıları bulabilmem için şahane yollar açtınız. Şu an bu satırları tüm o açtığınız yolları anlamış ve söylediklerinizle anlamlandırmış biri olarak yazıyorum ki sanırım koçluk danışmanlığı da alsam, bireysel seanslara da gitsem, psikologlarla yoldaşlık da yapsam ruhumda ve hayatımdaki boş depoların ne olduğunu bu kadar kısa sürede bu kadar net göremez üstelik daha da önemlisi hangi istasyonların beni doğru yakıtla dolduracağını da keşfedemezdim sanıyorum (ki henüz 15 gün oldu danışmanlık alalı ve gerçekten şaka gibi!) Şu an ilişkilerde neyi yanlış yaptığımı o kadar iyi anladım ki şu ana kadar bunu keşfedememiş olduğum için içten içe kahkahalara boğuluyorum :) Bu ne demek biliyor musunuz? Bu GÜÇ demek! Bildiğiniz şeyin artık karşınızda güç kaybetmesi ve sizin bu “durumu çözdüm” güveninizle hayat enerjisi ile, evrenin sonsuz kaynakları ile, öz güvenle, GÜÇ ile dolmanız demek! Adeta bir “çekim merkezi” haline gelmeniz demek. Sonsuz çabayla önünüze gelmesini istediğiniz şeylerin (ki tüm o çabaya rağmen gelmeyen şeylerin) çabasızca ve inanılmaz bir cömertlikle önünüze gelmesi demek. Keyifle ve aşkla memnun edilmeye çalışmanız demek. Evrenin tüm ihtişamıyla sizin için çalışmaya başlaması demek! Bir insan bir insana başka daha ne verebilir?
Tüm titizliğiniz, tüm şefkatiniz, tüm hassasiyetiniz, tüm özeniniz için, kalbiniz, aklınız ve ruhunuzla ihtiyacı olan herkes için bir ışık yakma niyetiyle olduğunuz yerde olmaya seçtiğiniz için binlerce kez teşekkür ederim; gerçekten iyi ki varsınız. Zamanı gelen herkesin sizin yol göstericiliğinden faydalanmasını ve sizi gerçekten “duyarak” hayatında benim gibi eşsiz kapılar açmasını tüm kalbimle diliyorum. Sizi çok seviyorum.
İyi ki iyi ki iyi ki (H.D.)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2016 yılında kendi yolumu ararken Dilara'yla yollarımız kesişti. Seminerine katıldım ve sonrasında da danışmanlık aldım. Dilara bana yolculuğumda kılavuz oldu. Bu yazıyı okuyorsanız sizin de Dilara'dan alacağınız var demektir. Hayatta tesadüf yoktur. Bir düşünün derim. Dilara mesleğine saygın ve duruşun daim olsun. (O.S.) 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kendisiyle yolumuz tamamen bir rastlantı üzerine karşılaştı. Kafamın çok karışık olduğu bir zaman, internette bir astrolog arayışına girdiğimde Dilara'nın sitesi dikkatimi çekti. Hemen kendisinde mail attım. Beni anlamak için telefonla ön görüşme yapmak istedi. Bu ilgisi hoşuma gitti, birebir ilgilendi her şeyle kendisi derinlikli, analiz yaparak doğum haritanızı yorumluyor ve içinizde bulamadığınız sorunlara parmak basıyor ve çözüme ulaşabilmek için yollar açıyor. "Umarım aydınlattığın yollarda yürümeyi başarabilirim ve hayatıma yeni bir yoldan yeni bir düşünceyle devam edebilirim." Güzel enerjin için teşekkür ederim. (D.Ö.)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uzun süredir doğum haritamı analiz ettirmek istiyordum. Fakat daha önce böyle bir şey tecrübe etmediğimden kararsız kalıyordum. Sergül Kato bloğundaki bir yazısında Dilara Hanımdan bahsetmişti ve benim de Dilara Hanımla tanışmam bu sayede oldu. Bu yazının bana bir işaret olduğunu kabul ederek Dilara Hanım'a yazdım. Daha telefonda konuşurken güven vermişti bana... Görüştüğümüzde ve şimdi de iyi ki yazmışım ve tanımışım diyorum. Kendimde göremediğim veya bildiğim ama bir türlü harekete geçiremediğim durumları öyle güzel ve içten yaklaşımı ile anlatması, yorumlaması harekete geçiremediğim durumları gerçekleştirmemi sağladı. Ve gerçekleştirmeye de devam edeceğime inanıyorum. Hayatımda ne yapacağıma veya nasıl yapacağıma karar veremediğim diliminde hayatıma dokunduğu için ve potansiyelimi görmemi sağladığı için çok teşekkür ediyorum.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yazı yazmalısın dedi ve ben yazmaya başladığım anda duygularımı keşfettim hayatımla ilgili... Dilaracığımla benim doğum haritamı analiz ettirme merakımla küçücük bir araştırmamla başladı tanışmamız kalbime dokunması ve kendimle ilgili bilenmez yönlerimi keşfetmem aslında bu bir astroloji değildi. Astropsikoloji insanın kendini keşfetmesi bilenmezliğini çözme yoluydu ve ben yavaş yavaş bu yönlerime doğru akıyordum...İyi ki seni tanıdım iyi ki yazılarını okudum uzak şehirlerde de olsak iletişimimin kopmayacağına her zaman danışacağım benim sevgili astroloğum...Her şey için çok teşekkürler...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dilara'dan danışmanlık alalı yaklaşık 2 yıl oldu. (2015 yılında) Hayatımın kilit noktalarını bilmesi, benim bile unuttuğum yol ayrımlarımdaki seçimlerimi görmesi, neden diye sorduğum pek çok soruyu anlamlandırdı. Görünenin ötesindeki beni bana anlatması, davranışlarımın diğer insanlar üzerindeki etkileri görüş açımı genişletti. Harita analizinde mühendis olmanın avantajlarını kullanarak ince detayları gören, yüreğindeki sevgiyle yorumlayan Sevgili Dilara, öngörülerinle yoluma ışık tuttuğun için çok teşekkürler... (T.K.)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dilara ile tanıştıktan sonra, astroloji ilminden faydalanarak benim için önemli olan bir konu da yardımcı oldu. Doğum günümü saatini net bilmiyordum. Şimdi artık astroloji ilimi ve Dilara sayesinde biliyorum. Teşekkür ederim Dilara. (N.B.)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yüreği kocaman sıcacık insan Dilara Eda Gürsoy. Yılların bilgi birikiminin, almış olduğu sayısız eğitimlerin yanında güzel yüreği ve inanılmaz sezgileri ile danışanına ışık tutar. Doğum bilgilerimi istedi. Uzun çalışmaları sonrasında çıkan sonuçlar için doğum haritamın analizini paylaşmak için sözleştik. Saatler süren yorumlarını dinledim. Yorumlarının hepsi belli hesaplamalar ve ciddi analizler sonrasında oluşmuştu. Kendimle ilgili anlattıkları gerçekten su götürmez kesinlikteydi. O zamana kadar astroloji ile ilgili herhangi bir ilgim merakım olmadığı gibi bilimselliği konusunda da bir fikrim yoktu. Dilara ile beraber bu konudaki düşüncelerim değişti, hayatımın karar aşamalarında ondan destek aldım. Ve her seferinde yanılmadığına şahit oldum. Sonsuz teşekkürler sevgili Dilara Eda Gürsoy. (S.C.)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dilara ile bi arkadaşım vesilesi ile tanıştım tam da o sırada arkadaşımın başından geçen olayları Astrolojik olarak yorumluyordu. Bu durumdan etkilenip kartını aldım, buluşmamız çok uzun sürmedi. Birkaç yıldır kendimle ve hayatla ilgili farkındalıklarımın arttığını gözlemliyorum. Dilara'nın doğum haritam ve gelecek 1 yılı yorumladığı görüşmemiz bu farkındalıklarım ile hayata ve kendime daha anlayışla bakabilme yönümü destekler şekildeydi. Sanki yıllardır tanışan ama uzun zaman görüşememiş iki dostun buluşup sohbet etmesi gibi oldu seans. Şaşırdığımı söyleyemem ama şunu belirtmem lazım böyle olması Dilara'nın işini hem ciddiyetle hemde sevgiyle yaptığını hissettirdi bana. Astroloji özellikle hayatta başımıza gelen zorlukları anlayışla karşılayıp, katlanabilmemizi kolaylaştıran bir araç. Sevgiyle, herkese tavsiye ederim. (İ.U.)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Güler yüzlü, iyi kalpli Işık işçisi Sevgili Dilara,

Özel hayatım ile ilgili, ne yapacağımı bilemediğim bir gün benim doğum haritama bakmanı istediğimde heyecanlandığımı hatırlıyorum.

O gün yaşantım hakkında söylediklerin derin bir farkındalık yaratmıştı. Aradan geçen bir yıldan fazla süre içerisinde hayatım hakkında yaptığın tahminlerinin de çıktığına şahit oluyorum.
Son derece saf ve temiz duygular içerisindeki yaklaşımların ve iletişiminden, işini bu kadar severek ve bilerek yaparak bana kazandırdığın derin duygu ve farkındalık için teşekkür ediyorum. 

Seninle bu deneyimi yaşayacak herkesin hayatına katkıda bulunacağına inanıyorum. İyi ki varsın Dilara, Tekrar teşekkür ediyorum. Daima sevgiyle kal. (A.Y.)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Astrolojiye ve kişisel gelişime ilgisi olan birisi olarak, danışmanlık almayı hep istiyordum. Randevulaştık ve telefonda yaptı doğum haritası analizi ve ilişki analizini, yaklaşık olarak iki saat sürdü. Dilara anlatırken sanki hayatımın her anında benimle yaşamış gibi harfiyen beni bana anlattı. Söyledikleri kelimesi kelimesine tutuyordu, Dilara'nın astroloji ve kişisel gelişim alanındaki eğitimlerini bildiğim için, bulunduğum kısır döngüden çıkabilmek için, profesyonel bir bakış açısıyla yardım almaktı benim amacım, çünkü hayatınızdaki ve doğum haritasındaki kilit noktalarını fark ettiğiniz ve üzerinde çalıştığınız sürece açılabileceğinin Dilara'nın anlatımı ile farkına varmış olmam benim için en önemli nokta, aldığı bir çok eğitimi astroloji alanında harmanlayarak, ihtiyaç duyulan noktadaki kilitleri açmak için, bulunduğum kısır döngüden çıkabilmem için hayatımın şifrelerini veren Sevgili Dilara, iyiki varsın. Yolun hep güzelliklere açılsın. (K.A.)

4 yorum:

 1. Dilara'dan 2 yil once astrolojik danismanlik aldim. Astrolojiye ilgi duyanlar zaten astrolojinin faldan cok uzak bir alan oldugunu bilirler; ancak Dilara'nin tarzi astroloji sever biri olarak benim icin bile cok farkliydi! Daha onceden 2 farkli astrologla tanismis ve ufak danismanliklar almis biri olarak kesinlikle soylemeliyim ki Dilara'nin yaptigi calisma bir nevi astroterapi! Bana dair kimsenin kuramayacagi cumleleri cesitli haritalar uzerinden yorumladi, kendime ait bir cok seyi anlamama, yasadigim olaylari anlamlandirmama vesile oldu. Detay detay ve cok matematiksel incelemeler yaptigini farkettim, bunda muhendis olmasinin payi oldugunu tahmin ediyorum. Hem cok guleryuzlu, hem de cok sicak bir danisman. Yurtdisina tasinmis olmam sebebiyle ikinci bir analiz yaptirma firsatim olmadi; ancak en kisa zamanda yeniden bir araya gelecegimizi, en azindan bir skype danismanligi yapabilecegimizi dusunuyorum =) sevgiyle kal Dilaracigim (CBA)

  YanıtlayınSil
 2. Çok net ! Yani bu nedir ? Nasıl bir şeydir ? Diye merak ediyorsanız eger hiç bu sorularla vakit kayıp etmeyin derim ben. Yani merak ediyorsanız sorun Dilaraya seve seve cevap verir muhteşem bir danışman ama muhteşem bir danışman olmanın ötesinde , yıldız haritanızı okuma ve yorumlamaya bambaşka bir boyut getirmiş birisi. Size şu şekilde açıklayacağım.

  Dilaradan danışmanlık aldığım zaman, kafam çok karışıktı ve enerjimin çok hızlı tükendiği, kafamda da hayatımda da hiç bir şeyi toparlamayı beceremediğim bir dönemdeydim. Kendi kendimi sorguladığım bu dönemde nişanlımın tavsiyesi ile (o zaman daha kız arkadaşımdı:)) gittim.

  Kendi problemlerim gözümde o kadar büyüktü ki böyle bir şeyin bana faydali olabileceğini düşünmemiştim.

  Dilara haritamı çıkarttı önüme ve anlatmaya başladı. Anlattıkça adeta kendi hayatımın enerjisini hissettim . Bir kaç noktada başım döndü. Bittiğinde ise çok yoğun bir meditasyondan çıkmışım gibi bir halim vardı. Kendimi yenilenmiş hissediyodum evet ama bundan ibaret değildi. Kafamdaki problemlerin çoğunu Dilara bana haritamı anlattıkça, ben kendi kafamda kendi kendime cevaplamış şekilde buldum. Kendi geçmişim , günüm ve geleceğimle , kendinle senkronize olmuş hissettirdi.

  Dilara'nın danışmanlığı kime ne verebilir bunun cevabını veremem , ben sadece bana en ihtiyacım olan şeyi verdiğini biliyorum , o da kendimi kendimle bir hissetmek.

  Herşey için teşekkür ederim Dilara :) (YCG)

  YanıtlayınSil
 3. Astrolojiye olan ilgim kendi burç özelliklerimi bilmekten öteye gitmemekle beraber kişisel gelişim ve farkındalık konularına ilgi duyan biriyim. Dilara’nın bir eğitimine katıldım ve astrolojinin aslında kişisel gelişimin önemli bir boşluğunu doldurarak konuları bütünlediğini fark ettim. Sonrasında yaptığımız bir seansta kendimle ilgili, başkasından duymayı hiç beklemediğim yorumlar yaptı. Bana kendimi tanıttı. Kendimi ve hayatımı olumlu ve olumsuz yönleriyle kabul etmemi, belki affetmemi ve geçmiş deneyimlerimle dost olup yüzümü geleceğe dönmemi sağladı. Sadece bir seansta yaptığı katkıyı düşününce, eğitimlerine devam etmesini ve mümkün olduğu kadar çok sayıda insana ulaşmasını dilemekten başka bir şey yapamıyorum. Çok zeki, sistematik çalışan her danışanı ile azami ciddiyetle ilgilenen bir danışman ve kesinlikle güven verdiğini söyleyebilirim.

  YanıtlayınSil
 4. Uzun süredir doğum haritamı analiz ettirmek istiyordum. Fakat daha önce böyle birşey tecrübe etmediğimden kararsız kalıyordum. Sergül Kato bloğundaki bir yazısında Dilara Hanımdan bahsetmişti ve benim de Dilara Hanımla tanışmam bu sayede oldu. Bu yazının bana bir işaret olduğunu kabul ederek Dilara Hanım'a yazdım. Daha telefonda konuşurken güven vermişti bana... Görüştüğümüzde ve şimdi de iyi ki yazmışım ve tanımışım diyorum. Kendimde göremediğim veya bildiğim ama bir türlü harekete geçiremediğim durumları öyle güzel ve içten yaklaşımı ile anlatması, yorumlaması harekete geçiremediğim durumları gerçekleştirmemi sağladı. Ve gerçekleştirmeye de devam edeceğime inanıyorum. Hayatımda ne yapacağıma veya nasıl yapacağıma karar veremediğim diliminde hayatıma dokunduğu için ve potansiyelimi görmemi sağladığı için çok teşekkür ediyorum.

  YanıtlayınSil