22 Kasım 2019 Cuma

26 KASIM YENİ AY’I


26 KASIM YENİ AY’I

Her şey enerjidir ve her şey yalnızca bundan ibarettir. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına uyumlandığınızda artık yapacak bir şey yoktur o gerçeklik size ait olur. Bundan başka bir yol yoktur. Bu felsefe değildir. Bu fiziktir.”
Albert Einstein
26 Kasım saat 18:05’de Yeni Ay doğuyor. Sahip olmak istediğin gerçekliğin frekansına uyumlanma zamanı. Çoktandır istediğin farklılığı yaşamına katmak için Yeni Ay’ın değişim içeren yoğun enerjisiyle yeni başlangıçlar yapmayı düşünebilirsin. İsteklerinle bağ kurabilmek için kalbini dinleyebilir, sezgilerine inanarak daha rahat yol alabilirsin. Dönüşümü gerçekleştirmek için farklı yollar üretebilir, nelere ihtiyacın olduğunu bulabilirsin. Önce kendine sonra da çevrendeki insanlara gösterdiğin hoşgörü, sevgi, merhamet ve affedici tarafın yükselebilir. Bu sayede hem kendine hem de çevrendekilere derin şefkatle yaklaşarak şifayla aydınlanmayı bekleyen alanlarıyla bağ kurmasına destek olabilirsin. Bunun yanında fevri tavırlardan, ani çıkışlardan, gereksiz abartıdan ve parasal konularda risk içeren hamlelerden uzak durman yararına olacak.

26 Kasım’da doğan Yeni Ay sahip olmak istediğin gerçekliğin frekansına uyumlanman, çoktandır istediğin farklılığı yaşamına katman için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay'ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/
Yeni Ay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır. 

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog 
Dilara Eda Gürsoy 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme