12 Kasım 2019 Salı

12 KASIM DOLUNAY’I

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, gece, okyanus, açık hava, su ve doğa
12 KASIM DOLUNAY’I
Sabırla koruk helva, dut yaprağı atlas olur.
Atasözü
12 Kasım saat 16:34’te Dolunay zamanı. İstediğin sonuca ulaşmak için azim ve kararlılıkla sabretme zamanı. Gerekli özeni gösterip sabredersen koruklar olgunlaşır üzüm olur. Üzüm kaynatılır pekmez, pekmezden helva olur. Eğer atlas istiyorsan yine sabırla ilerlemen gerekir. İpek böceği dut yapraklarını yer, büyüyüp ipek salgılar, ipek kozaları ip haline gelir, eğrilir, dokunur ve en sonunda atlas olur. Dolunay’ın çarpıcı etkisiyle sebat ederek yol aldığında önünün çok daha aydınlık ve açık olacağının habercisidir.

Hayatında geriye dönüp baktığında hangi konularda emek verdin? Neler için sabrettin? Gerçekten yürekten emek verdiğin, canla başla çalıştığın hayat alanlarında farkında olsan da olmasan da önüne serilecek mükafatları alma dönemindesin. Çünkü isteğinin olgunlaşması için gereken vakti, özeni, emeği verdin. Bunun yanında ulaştırmak istediğin noktaya tam olarak getiremediğini düşündüğün hedeflerin mi var? Bu süreçte “Hayatımı ne yaparsam daha iyiye taşıyabilirim?” diye durup düşünmek isteyebilir ve bu alanlar için elini taşın altına koyarak daha rahat yol almak isteyebilirsin.
Dolunay’ın dönüşümleri içinde barındıran özel enerjisiyle sana zorluk çıkaran, ilerlemeni engelleyen insanlara ve olaylara tutunmayı bırakıp özgürleşme, istediğin dengeyi kurarak daha sağlam ilerleme zamanı. Bunun yanında gizli kapaklı yürütülen her ne varsa birden bire ortaya çıkabilir, gerçeklerle yüzleşmeni sağlayabilir. Ayrıca ekonomik konularda risk ve belirsizlik içeren durumlara karşı temkinli olman, sağlamlığından emin olmadığın sürece yol almaman yararına olacak.
Dolunay’ın, hayatında sebat ederek ilerlediğin alanlarda ne zamandır beklediğin ödülleri sunarak destek olacak yoğun enerjisiyle, yaşamında anlamsızca yer tutan her ne varsa bırakabilmek için gereken içsel gücü hissedebilirsin. (Öncelikle ilişkiler, insanlar, düşünceler, anılar, kafanı boş yere kurcalayan her şey, bağımlılıklar, fazla kilolar, eşyalar, v.b.).
Dolunay’ın etkisiyle duygusal gelgitler yaşayabilir ve gergin hissedebilirsin. Olumsuzluklara takıldığını fark ettiğinde Dolunay’la Özüne Yolculuk başlıklı yazımın içerisinde Geçmişi Bırakma Uygulaması kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/…/01/24/dolunayla-ozune-yolculuk/
Dolunay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.
Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/
Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/
Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog
Dilara Eda Gürsoy

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme