28 Ekim 2019 Pazartesi

28 EKİM YENİ AY’I

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü ve gece
28 EKİM YENİ AY’I
Biriyle tam bir ilişki kurabilmen için önce kendinle ilişki kurabilmelisin. Eğer kendi yalnızlığımızı kucaklayamazsak, inzivaya karşı kalkan olarak başka birini kullanırız. Yalnızca bir kartal gibi yaşayabilen insan, kimsenin kendisini seyretmesine ihtiyaç duymadan başka birine sevgisini verebilir; yalnızca o zaman o insan bir başkasının büyümesi ve gelişmesi ile ilgilenebilir.
Irvin David Yalom
28 Ekim saat 06:38’de Yeni Ay doğuyor. Sosyal-özel tüm ilişkilerini gözden geçirme zamanı. Bu süreçte büyümen ve gelişmen için alan açan, imkan tanıyan insanlarla yol almayı seçebilirsin. Hayatını düzene sokmanı engelleyerek kriz yaşamanı sağlayan ilişkileri geride bırakıp Yeni Ay’ın çarpıcı dönüşüm içeren özel enerjisiyle yeni başlangıçlar yapmayı isteyebilirsin. Çünkü ilişkiler alanında yeni bir dönem başlatma zamanındasın. Bu süreçte kulağını kalbine yasla ve ilerle. Değişime direnerek tutunduğun her neyse şimdi bırakma ve şifa bulma zamanı. (Özellikle ikili ilişkiler, insanlar, bağımlılıklar, fazla kilolar, eşyalar, düşünceler, anılar, kafanı boş yere kurcalayan her şey v.b.). Yenilikleri yaşamına çekebilmek için hayatında boşluk aç ki yerine yenileri gelebilsin.
Yeni Ay’ın yoğun enerjisiyle hayatına aktarabileceğin yeniliklere doğru yol alabilir, dönüşüme direnen ya da miadı dolmuş olan ilişkilerini sonlandırarak yepyeni ilişkiler için hayatında boşluk yaratabilirsin.
Ayrıca finansal konularda netlikten uzak ve risk içeren durumlarla karşı karşıya kaldığında temkinli olman, ayağının yere sağlam basmadığını hissettiğinde ilerlememen yararına olacak.
28 Ekim’de doğan Yeni Ay ilişkilerini daha iyiye taşıyabilmek, gerçekten gelişip büyümene fırsat tanıyan insanları hayatına alabilmek ve yüreğinin istediği kişilerle birlikte olabilmek için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay'ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/
Yeni Ay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.
Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/
Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/
Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog
Dilara Eda Gürsoy

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme