11 Ekim 2019 Cuma

14 EKİM DOLUNAY’I14 EKİM DOLUNAY’I

Hayatından silmek istediklerini gerçekten sil; çünkü geri dönüşüm kutusunda beklettiklerin sistemini yavaşlatır.
Adam Fawer
14 Ekim saat 00:07’de Dolunay zamanı. Yaşadığın, yaşamakta olduğun tüm ilişkilerini gözden geçirme zamanı. Dolunay’ın çarpıcı dönüşümleri içinde barındıran özel enerjisiyle zorlayıcı deneyimler yaşadığın insanlara ve olaylara tutunmayı bırakıp özgürleşme anı. Bu süreçte bağların tam olarak kurulamadığı ilişkilerde ani kopmalar yaşayabilirsin. Hayatında tertemiz bir sayfa açmak için tüm yüklerinden kurtulabilir, ilişkilerindeki dengeyi kurmayı hedefleyerek daha sağlam ilerleyebilirsin. Bunun yanında halının altına süpürmeyi seçtiğin duyguların hiç hesapta yokken birden bire ortaya çıkabilir, sürpriz aşklar kapını çalabilir.

Ayrıca finansal konularda aniden oluşabilecek risk içeren durumlara karşı temkinli olman ve kendinden emin olduğunda yol alman yararına olacak.
Dolunay’ın ilişkilerde çözüm aradığın alanları bulmanı sağlayıp iyileştirerek yol almana destek olacak yoğun enerjisiyle, hayatında anlamsızca yer tutan her ne varsa bırakabilmek için gereken içsel gücü hissedebilirsin. (Öncelikle ilişkiler, insanlar, düşünceler, anılar, kafanı boş yere kurcalayan her şey, bağımlılıklar, fazla kilolar, eşyalar, v.b.).

Dolunay’ın etkisiyle duygusal gelgitler yaşayabilir ve gergin hissedebilirsin. Olumsuzluklara takıldığını fark ettiğinde Dolunay’la Özüne Yolculuk başlıklı yazımın içerisinde Geçmişi Bırakma Uygulaması kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/24/dolunayla-ozune-yolculuk/

Dolunay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır. 

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog 
Dilara Eda Gürsoy 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme