28 Eylül 2019 Cumartesi

28 EYLÜL YENİ AY’I


28 EYLÜL YENİ AY’I

Bencilliğin nedeni sevgisizliktir. Kendinizi sevmelisiniz, işte bu sevgi büyüdükçe büyür. Ondan sonra bir ilişkiye girdiğinizde amacınız sevilmek olmaz. İlişki bir seçime dönüşür. Birisini eğer istiyorsanız seçer, gerçekte kim olduğunu görebilirsiniz. Sevgisine gereksinmiyorsanız kendi kendinize yalan söylemeniz gerekmez.

Don Miguel Ruiz
28 Eylül saat 21:27’de Yeni Ay doğuyor. İlişkilerinde uyum, ahenk ve dengeyi kurmayı hedefleyerek daha iyiye taşımak için adım atabilirsin. Kendinle olan ilişkin başta olmak üzere, sosyal – özel bütün ilişkilerini gözden geçirebilirsin. İlişki kurma amacını sevilmekten çıkarıp gerçekten istediğin insanı seçmeye odaklanabilmek için zihnini yeniden yapılandırabilirsin. Bu sayede yüreğinin istediği insanlarla bir arada olabilir, sıcak sevgiyi ve derin paylaşımları hissedebilir, gerçek duygusal bağı kurabilirsin. Bu süreçte gereksiz küslükler yaşadığın, arana mesafe koyduğun halde ağzının tadını bozmaya devam eden her ilişkiden ve bu ilişkilerdeki gerginliklerden dolayı oluşan negatifliklerden kendini özgürleştirmek için hamle yapabilirsin.
Yeni Ay’ın yoğun enerjisiyle hayatına aktarabileceğin yeniliklere doğru yol alabilir, dönüşüme direnen ya da miadı dolmuş olan ilişkilerini sonlandırarak yepyeni ilişkiler için hayatında boşluk yaratabilirsin.
28 Eylül’de doğan Yeni Ay ilişkilerini daha iyiye taşıman, gerçekten kim olduğunu görebileceğin insanları hayatına alabilmek ve yüreğinin istediği kişilerle birlikte olabilmek için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay'ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/
Yeni Ay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır. 

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog 
Dilara Eda Gürsoy 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme