11 Eylül 2019 Çarşamba

14 EYLÜL DOLUNAY’I


14 EYLÜL DOLUNAY’I

Tanrı size istediğiniz insanları değil, ihtiyacınız olan insanları verir. Öyle ki bu insanlar; size yardım edecek, sizi incitecek, acı verecek, sizi terk edecek, sizi sevecek ve olmanız gereken insan olabilmenizi sağlayacaktır. 
Lao Tzu
14 Eylül saat 07:32’de Dolunay zamanı. İstediğin şekilde davranan insanların değil, gerçekten ihtiyacın olan insanların davranışlarını fark edebilme zamanı. Sana destek olan biri mi var, dur bir düşün. Seni incitip acı veren biri mi var, dur bir düşün. Seni terk eden biri mi var, dur bir düşün. Seni tüm yüreğiyle karşılıksız seven biri mi var, dur bir düşün. Olman gereken insana ulaşabilmen için sana olan katkılarını dur bir düşün. Çünkü bu Dolunay zihninin kapalı kalmış belki de yıllardır hiç girilmemiş odalarındaki tozları kaldırman, yüreğinin en derinlerine inip yara aldığın noktaları bularak şifalandırman için itici gücüyle destek olacak. Gergin etkilerin hissedilebileceği bu süreçte öfkeyle kalkıp zararla oturmaktansa, çözüm odaklı olman ve başta kendin olmak üzere çevrendekilere karşı sabırlı, toleranslı ve merhametli olman en büyük yardımcın olacak. Mümkün olduğunca dürtüsel ve fevri davranmamaya, akılcı düşünmeye ve sağlam adımlarla ilerlemeye dikkat etmen yararına olacak.

Dolunay’ın yüreğinin en derinlerine inip şifa bekleyen noktaları iyileştirmene itici gücüyle destek olacak yoğun enerjisiyle, hayatında anlamsızca yer tutan her ne varsa bırakabilmek için gereken içsel gücü hissedebilirsin. (Öncelikle ilişkiler, insanlar, düşünceler, anılar, kafanı boş yere kurcalayan her şey, bağımlılıklar, fazla kilolar, eşyalar, v.b.).

Dolunay’ın etkisiyle duygusal gelgitler yaşayabilir ve gergin hissedebilirsin. Olumsuzluklara takıldığını fark ettiğinde Dolunay’la Özüne Yolculuk başlıklı yazımın içerisinde Geçmişi Bırakma Uygulaması kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/24/dolunayla-ozune-yolculuk/

Dolunay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır. 

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog 
Dilara Eda Gürsoy 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme