30 Ağustos 2019 Cuma

30 AĞUSTOS YENİ AY’I


30 AĞUSTOS YENİ AY’I
Bu dünyada ilerleyen kişiler, istedikleri şartları arayan, bulamazlarsa da kolları sıvayıp yaratanlardır.
George Bernard Shaw
30 Ağustos saat 13:37’de Yeni Ay doğuyor. Yeni Ay yaşamında ilerlemek istediğin alanlar için istediğin şartları araman, bulamazsan da kolları sıvayarak o imkanları yaratıp harekete geçmen için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Hayatında (özellikle de iş alanında) istediğin şartlara ulaşmak için beklediğin, dönüştürmen gerektiği halde beklettiğin her ne varsa elini taşın altına koyup yapmaya başlama zamanı. Kolları sıvayıp, kararlı, istikrarlı ve sistematik çalıştığında bekleyen işleri tamamlamakla kalmayıp imkansız olarak nitelendirdiklerine doğru yol aldığını bile görebilirsin. İşine odaklandığında mükemmele yakın iş çıkarabilir, hatırı sayılır kişilerden de destek alarak şansınla ilerleyebilirsin. Bunun yanında bu süreçte gerginliklerden dolayı oluşabilecek endişelerden sıyrılıp çözüm üreterek ilerlediğinde krizleri fırsatlara çevirebilecek enerjiyi hissedebilirsin.
Yeni Ay yeni başlangıçları sembolize eder. Yeni girişimler için de yeni istekler gerekir. Gelecek hedeflerine yoğunlaşırken mümkün olduğu kadar gerçekçi ve ayağı yere sağlam basan isteklerde bulunmanda yarar var. Bunun yanında isteklerin konusunda yanılsama yaşayabilme ihtimaline karşı gözü açık ve temkinli olman yararına olacak. Ayrıca yaşamına hizmet etmeyen her ne varsa hayatından çıkarıp yerine yenilerini koyabilirsin. Yeni Ay’ın yoğun enerjisiyle ikili ilişkilerinde düzenleme yapmak istediğin alanları da yeniden yapılandırarak daha sağlam ilerleyebilirsin.
30 Ağustos’ta doğan Yeni Ay hayatında ilerlemek istediğin alanlar için istediğin şartları araman, bulamazsan da kolları sıvayarak o imkanları yaratıp harekete geçmen için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay'ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/
Yeni Ay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.
Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/
Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/
Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog
Dilara Eda Gürsoy

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder