15 Ağustos 2019 Perşembe

15 AĞUSTOS DOLUNAY’I

15 AĞUSTOS DOLUNAY’I
Kalbinizle neyi istediğinize dikkat edin. Kesinlikle ona sahip olursunuz.
James Baldwin
15 Ağustos saat 15:30’da Dolunay zamanı. Kalbinin en saf noktasından istediğin şeylere doğru çekilme anı. Bu Dolunay aşkla istediğin dileklerinle sağlam bir bağ kurmana destek olabilecek. Kulağını ruhuna ve gönlüne dayadığında sadece istemekle kalmayıp niyetlerine doğru yol alabildiğini fark etmeni sağlayacak.
Yaratıcılığını kullanarak aşkla yaptığın her ne varsa bağlantını güçlendirebilir, manevi tarafına odaklanıp geleceğini yeniden yapılandırabilir, maddi – manevi güzellikleri hayatına çağırabilirsin.
Aşkla istediğin her şeye evrenin muazzam dokunuşuyla daha rahat ulaşabileceğin bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay'ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/
Bunun yanında yanlış anlaşılmalarla dolu kırıcı söylemlerden kaçınman, keskin tavırlardansa mümkün olduğunca sakin ve toleranslı olman yararına olacak.
Dolunay’ın yoğun enerjisiyle, hayatında anlamsızca yer tutan her ne varsa bırakabilmek için gereken içsel gücü hissedebilirsin. (Öncelikle düşünceler, anılar, kafanı boş yere kurcalayan her şey, ilişkiler, insanlar, bağımlılıklar, fazla kilolar, eşyalar, v.b.).
Dolunay’ın etkisiyle duygusal gelgitler yaşayabilir ve gergin hissedebilirsin. Olumsuzluklara takıldığını fark ettiğinde Dolunay’la Özüne Yolculuk başlıklı yazımın içerisinde Geçmişi Bırakma Uygulaması kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/…/01/24/dolunayla-ozune-yolculuk/
Dolunay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.
Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/
Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/
Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog
Dilara Eda Gürsoy

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme