2 Temmuz 2019 Salı

2 TEMMUZ GÜNEŞ TUTULMASI


2 TEMMUZ GÜNEŞ TUTULMASI
Dünyаyı tüm аrаdıktаn sonrа, mutluluğun kendi öz yuvаndа olduğunu öğreneceksin.
Voltаire

2 Temmuz saat 22:16’da Güneş Tutulması olacak. Etkili ve çarpıcı gelişmeleri içerisinde barındıran bu önemli süreç boyunca; başta kendinle olan ilişkin olmak üzere, ailenle, ailen gibi yakın gördüğün insanlarla ve sevdiklerinle olan ilişkilerini gözden geçirebilirsin. Seni sen yapan şey olan kendi öz yuvana - köklerine inmek isteyebilirsin. Hayatında ve özellikle ilişkilerinde düzenlemek istediğin alanları yeniden yapılandırmayı planlayabilir, daha iyiye doğru yol alabilmek için elini taşın altına koyabilirsin.
                                                  
Güneş Tutulmaları Yeni Ay’dan katbekat güçlü ve etkilidir. Güneş Tutulmaları yeni başlangıçlar yapmak, eski davranış kalıplarını sonlandırıp yepyeni hedefler belirleyerek ilerlemek adına ideal zamanlardır. Ayrıca Tutulmaların etkisiyle beraber hayatında ilerlemeni engelleyen her ne varsa yaşamından çıkarmak için adım atmayı düşünebilirsin. Böylece gelecek yepyeni dönem için hayatına yeniliklerin ve güzelliklerin gelmesi için yer açarak daha rahat ilerleyebilirsin.

Bu süreç boyunca geçmişten gelen çözüm bekleyen konular yüzünden zorlandığını, hatta engellenmiş veya kısıtlanmış olduğunu hissedebilirsin. Bunun yanında aniden oluşabilecek kazalara karşı uyanık olmanda, stresli ve gergin ortamlarda bulunmamanda, mümkün olduğunca sakin ve toleranslı olmanda yarar olacak.

2 Temmuz’da olacak Güneş Tutulması özellikle kendinle olan ilişkin başta olmak üzere ailevi - sosyal ilişkilerinde düzenlemen gereken alanlarda harekete geçmen için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay'ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/
Güneş Tutulması’nın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır. 

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog 
Dilara Eda Gürsoy 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme