16 Temmuz 2019 Salı

17 TEMMUZ AY TUTULMASI

17 TEMMUZ AY TUTULMASI
Enine boyuna düşünün, ama hareket etme zamanı geIdiğinde, düşünmeyi bırakın ve içine daIın. Napoleon

17 Temmuz saat 00:38’de Ay Tutulması gerçekleşiyor. Enine boyuna düşündüğün şeyler için hareket etme zamanının geldiğini hatırlatıyor. Yaşamında olabilecek radikal büyük değişimler ve birden bire gerçekleşebilecek sürpriz yol ayrımları için itici gücünü hissettiriyor. Bireyselliğini yaşayabilmeni engelleyen, özgürlüğünü kısıtlayan ve seni sen olmaktan çıkaran her ne varsa sonlandırabilmen için cesaret veriyor. Kalbini dinleyip yeniye yer açmanı, kaybetmeyi göze alarak bırakma zamanının geldiğini ve artık düşünmeyi sonlandırıp eyleme geçmeyi anımsatıyor. Bütün bunları yaparken yakıp yıkmak, hem kendini hem de çevrendekileri hırpalamak yerine mümkün olduğunca sakin, toleranslı ve dikkatli olman iç huzurun için önem taşıyor. Yoğun ve derin bir yüzleşme sürecinden geçtiğin için ani duygusal patlamalara, fevri ve kontrolsüz tavırlara açık olabilirsin. Bu duruma maruz kalmamak için adımlarını temkinli atman ve yol alırken sadece zihnini değil kalbini de dinlemen yararına olacak. Bu süreçte sosyal-özel ilişkilerinde zorluklar yaşayabilir, özellikle ilişki alanında düzenlemek istediğin noktaları yeniden yapılandırmayı planlayabilir, daha iyiye doğru yol alabilmek için elini taşın altına koyabilirsin.
Ay Tutulması Dolunay’dan katbekat güçlüdür. Hayatındaki gizli ve karanlıkta kalmış alanları aydınlatır, görünür olmamış şeyleri açıkça görünür hale getirir. Hayatındaki aksaklıkları düzene sokmana itici gücüyle destek olur. Tutulmalar bazen stresli bazen de olumlu sonuçların ortaya çıkmasını hızlandırır.
17 Temmuz Ay Tutulması’nın oldukça keskin ve çarpıcı enerjisiyle yaşamında enine boyuna düşünüp bir türlü harekete geçemediğin şeyler için hamle yapmak isteyebilirsin. Bireyselliğini yaşayabilmeni engelleyen, özgürlüğünü kısıtlayan ve sana yük oldukları halde bırakamadıklarını elini taşın altına koyarak bırakabilirsin. Hayatının belirli alanlarında biriktirdiğin her ne varsa ayıklayabilirsin. (Özellikle insanlar, ilişkiler, arkadaşlıklar, bağımlılıklar, fazla kilolar, eşyalar, düşünceler, anılar, kafanı boş yere kurcalayan her şey v.b.).
Ay Tutulması’nın yoğun etkisiyle duygusal gelgitler yaşayabilir, stresli ve gergin hissedebilirsin. Olumsuzluklara takıldığını fark ettiğinde Dolunay’la Özüne Yolculuk başlıklı yazımın içerisinde Geçmişi Bırakma Uygulaması kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/…/01/24/dolunayla-ozune-yolculuk/
Genel olarak stresli hissedebileceğin bu zaman diliminde negatif etkilerin içinde olduğunu anladığın anlarda hemen hedeflerine odaklan. Yeter ki niyet et ve uygula. Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever.
Ay Tutulması’nın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.
Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/
Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak içinhttp://dilaraedagursoy.com/hakkimda/
Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog
Dilara Eda Gürsoy

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder