31 Temmuz 2019 Çarşamba

1 AĞUSTOS YENİ AY’I


1 AĞUSTOS YENİ AY’I
İstediğiniz her şey aynı zamanda sizi istiyor. Ama onu elde etmek için harekete geçmeniz gerekir.
Jack Canfield
1 Ağustos saat 06:11’de Yeni Ay doğuyor. İstediğin şeylere doğru yönelme ve onlar için hamle yapma zamanı. Öne çıkmak istediğin alanlarda harekete geçme anı. Her zaman aklında olan konulara odaklanmak ve kendine uygun bir hayat yapılandırmak için öncelikle kendini, yaşamını ve davranışlarını gözden geçirmeyi hedefleyebilirsin. Yeniden düzenlemek istediğin noktaları daha iyiye taşımak için elini taşın altına koyabilirsin. Bunun yanında yenilikler, yeni girişimler, kendini gösterme, var olma ve varlığını ön plana çıkarma isteğin yoğunlaşacak. Bu dönemde özellikle hırslarının esiri olmamaya, kendini dev aynasında görmemeye özen göstermende yarar var. Sadece kendinin değil diğerlerinin de varlığını fark ederek çevrendekilere hoşgörüyle yaklaşman yararına olacak.

Ayrıca yalnız olanlar sürpriz ve kalıcı aşklarla karşılaşabileceği gibi, ilişkisi olanlarsa güzelliklerle dolu zamanlar yaşayabilir, ilişkinin zeminini daha da sağlamlaştırabilirler. Ayrıca sürpriz gelişmelere ve tekliflere açık olmakta da yarar var.

1 Ağustos’ta doğacak Yeni Ay istediğin şeylere doğru yönelmen ve hamle yapman, öne çıkmak istediğin alan ve konularda harekete geçmen için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay'ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/

Yeni Ay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır. 

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog 
Dilara Eda Gürsoy 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme