2 Haziran 2019 Pazar

3 HAZİRAN YENİ AY’I3 HAZİRAN YENİ AY’I

Etkin iletişimde bulunabilmek için hepinizin dünyayı farklı şekilde algıladığımızın ve bu algılamalarımızı diğerleriyle iletişimimizde rehber olarak kullandığımızın farkına varmalıyız.
Anthony Robbins

3 Haziran saat 13:02’de Yeni Ay doğuyor. Etkin iletişimde bulunabilmek, farklı bakış açılarına kucak açabilmek ve yenilikleri zihnine taşıyabilmek için çok uygun bir dönemdesin. Bu süreçte daha etkili iletişim kurabilmek için söylenmeyenleri duyabilmeye, görünmeyenleri görebilmeye odaklanman ve kulağını yüreğine dayayarak yol alman yararına olacak.

Bunun yanında belirsizlik içeren durumlara karşı yanılsama yaşayabilir, kafan karışabilir, duygularınla mantığın arasında kaldığını düşünebilirsin. Ağzından birdenbire çıkabilecek sert söylemlere karşı temkinli olmanda, keskin hamleler yapmamaya özen göstermende ve finansal konularda dikkatli yol almanda yarar olacak.

Ayrıca yalnız olanlar için sürpriz ve kalıcı aşklarla karşılaşabileceği gibi, ilişkisi olanlar içinse güzelliklerle dolu zamanlar yaşayabilir, ilişkinin zeminini daha da sağlamlaştırabilirler.

3 Haziran’da doğacak Yeni Ay çevrendekilerle etkin iletişimde bulunabilmen, farklı bakış açılarına kucak açabilmen ve yenilikleri zihnine taşıyabilmen için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay'ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/

Yeni Ay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır. 

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog 
Dilara Eda Gürsoy 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme