17 Haziran 2019 Pazartesi

17 HAZİRAN DOLUNAY’I17 HAZİRAN DOLUNAY’I

Bugün yüzleşmediğimiz şeyler daha sonra tekrar karşınıza çıkar, genellikle de başlangıçtaki şartlardan iki kat daha zor bir şekilde.
Eleanor Roosevelt
17 Haziran saat 11:30’da Dolunay anı. Temmuz ayında oldukça güçlü, etkili olacak olan Güneş ve Ay Tutulmalarından önceki taşları yerinden oynatabilecek son Dolunay zamanı. Şimdi bir düşün. Yaşamın boyunca yüzleşemediğin için zihnen, kalben ve ruhen huzursuz hissettiğin, yüzleşmek için hamle yaptığın halde istediğin sonuca bir türlü ulaşamadığın, ya da yapmak isteyip bir türlü başlayamadığın… Neler var? Dur ve düşün. Bunun için kendine özel bir zaman ayır. Çünkü Dolunay’ın yoğun enerjisi yaşamın boyunca yüzleştiklerin, yüzleşemediklerin ve elini taşın altına koyup yeniden yapılandırman gereken hayat alanları için ışığını yansıtıyor gökyüzüne ve senin zihninin en derin noktalarına… Bu özel süreç boyunca eğer geçmişte pozitif davranışlar sergilediysen ılımlı olaylarla karşılaşabilir, yok eğer negatif davranışlar sergilediysen de zorluklar karşına çıkabilir, kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsin. Tıpkı atılan bumerangın dönüp geri gelmesi gibi, sende geçmişte ektiğini biçme zamanındasın.

Bunun yanında ekonomik konularda dikkatli olmanda, risk oluşturabilecek durumlardan uzak durmanda, tartarak yol almanda yarar olacak. Çünkü belirsizlik içeren durumlara karşı yanılsama yaşayabilir, kafan karışabilir, duygularınla mantığın arasında kaldığını düşünebilirsin. Ayrıca ağzından birdenbire çıkabilecek sert söylemlere karşı temkinli olmanda, keskin hamleler yapmamaya özen göstermende yarar olacak.

Dolunay’ın yaşamındaki karanlığa ışık tutmanı sağlayan yoğun enerjisiyle, hayatında anlamsızca yer tutan her ne varsa bırakabilmek için gereken içsel gücü hissedebilirsin. (Öncelikle ilişkiler, insanlar, düşünceler, anılar, kafanı boş yere kurcalayan her şey, bağımlılıklar, fazla kilolar, eşyalar, v.b.).

Dolunay’ın etkisiyle duygusal gelgitler yaşayabilir ve gergin hissedebilirsin. Olumsuzluklara takıldığını fark ettiğinde Dolunay’la Özüne Yolculuk başlıklı yazımın içerisinde Geçmişi Bırakma Uygulaması kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/24/dolunayla-ozune-yolculuk/

Genel olarak stresli hissedebileceğin bu zaman diliminde negatif etkilerin içinde olduğunu anladığın anlarda hemen hedeflerine odaklan. Yeter ki niyet et ve uygula. Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever.
Dolunay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır. 

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog 
Dilara Eda Gürsoy 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme