1 Mayıs 2019 Çarşamba

5 MAYIS YENİ AY’I


5 MAYIS YENİ AY’I
                   
Sahip olamadıklarına ulaşmak için çabalarken, sahip olduklarını unuttuğun için mutsuzsun.
  William Shakespeare
5 Mayıs saat 01:45’de Yeni Ay doğuyor. Sahip olduklarını fark edip şükretme ve mutlu olma zamanı. Köklerinden akan gücü hissetme, atalarından gelen maddi-manevi miraslarına sahip çıkma anı. Bunun yanında sahip olamadıklarınla ilgili kapanmamış defterler gün yüzüne çıkabilir, geçmişten gelen bitmemiş hesaplarla yüzleşebilir, bu sayede düzenlemek istediğin hayat alanlarını yeniden yapılandırarak daha sağlam yol alabilirsin.
Konfor alanının dışına çıkabilmek konusunda kendine karşı anlayışlı olmanın ve değişime açık olmanın yararına olacağı, maddi-manevi güvence ihtiyacının yoğunlaşabileceği bir süreçtesin. İstikrarlı ve ayağı yere sağlam basan projelere odaklanabilir, uzun vadeli hedeflerine doğru yönlenmek isteyebilirsin. Yeni Ay’ın yoğun enerjisiyle beraber ufkunu daha da genişletebilecek bir bakış açısına ulaşabilir, yaşamına yeni başlangıçlar ve oluşumlar katabilirsin.
Ayrıca finansal alanda dikkatli olmanda, risk oluşturabilecek durumlardan uzak durmanda, ani hamleler yapmamaya özen göstermende, tartarak ilerlemende yarar olacak. Bunun yanında oluşabilecek kazalara karşı temkinli olmanda, sağlığına dikkat etmende de yarar var.
5 Mayıs’ta doğacak Yeni Ay’la beraber sahip olduklarını fark edip şükretme, köklerinden akan gücü hissetme, atalarından gelen maddi-manevi miraslarına sahip çıkıp harekete geçmen için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay'ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/
Yeni Ay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır. 

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog 
Dilara Eda Gürsoy 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme