19 Nisan 2019 Cuma

19 NİSAN DOLUNAY’I19 NİSAN DOLUNAY’I

19 Nisan saat 14:12’de Dolunay zamanı. Yaşadığın, yaşamakta olduğun sosyal ve özel ilişkilerini derinlemesine düşünme, gözden geçirme anı. Dolunay’ın dönüşümleri içinde barındıran özel enerjisiyle ağır aksak ilerleyen ilişkilere tutunmayı bırakıp özgürleşme, gerekirse yolları ayırma zamanı. Bu süreçte gerçek bağların tam olarak kurulamadığı ilişkilerde ani kopmalar yaşayabilirsin. Zorlamayla ilerleyen her şeyi sonlandırmak isteyebilir, tertemiz bir sayfa için yer açmayı planlayabilirsin. Son zamanlarda çözümlemek için çaba sarf ettiğin konuları sonuca bağlayarak ayağı yere sağlam basan bir şekilde ilerleyebilirsin.
Beklenmeyen sürprizler, çarpıcı gelişmeler, pozitif akışlar olabileceği gibi eğer dikkatli davranmazsan negatif akışlarda olabilecek. Bu süreçte adımlarını mümkün olduğunca sağlam atarak yol alman yararına olacak. 19 Nisan Dolunayı’nın güzel etkilerini kullanabilirsen hayatında temiz bir sayfa açmak için gereksiz yüklerden arınabilir, ilişkilerindeki dengeyi kurarak daha rahat yol alabilirsin.
Dolunay’ın ilişkilerde çözüm aradığın alanları iyileştirerek düzenleme yapmana destek olacak yoğun enerjisiyle, hayatında anlamsızca yer tutan her ne varsa bırakabilmek için gereken içsel gücü hissedebilirsin. (Öncelikle ilişkiler, insanlar, düşünceler, anılar, kafanı boş yere kurcalayan her şey, bağımlılıklar, fazla kilolar, eşyalar, v.b.).
Dolunay’ın etkisiyle duygusal gelgitler yaşayabilir ve gergin hissedebilirsin. Olumsuzluklara takıldığını fark ettiğinde Dolunay’la Özüne Yolculuk başlıklı yazımın içerisinde Geçmişi Bırakma Uygulaması kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/24/dolunayla-ozune-yolculuk/
Dolunay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır. 

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder