21 Mart 2019 Perşembe

21 MART DOLUNAY’I21 MART DOLUNAY’I

Yalnızlığın en kötüsü seni anlamayanların arasında kalmaktır.
Mevlana 
21 Mart saat 04:43’de Dolunay zamanı. Dolunay’ın gecenin karanlığını aydınlatan özel enerjisiyle çevrendeki insanlarla olan ilişkilerini tartarak yaşanılanlara daha geniş açıdan bakmak isteyebilirsin. İçinde kalanları, karşındaki kişi incinir diye söyleyemediklerini içtenlikle ve incelikle dile getirmeyi planlayarak ilişkideki yerini sorgulayabilirsin. Özel - sosyal ilişkilerinde ağır aksak giden her şeyin seni zorlayabileceği bir dönemin içerisindesin. Dengenin kaydığını hissedebilirsin. Bir yanın ilerlemek isterken diğer yanın sabit kalmak isteyebilir. Seni anlamadığını hissettiklerinden uzaklaşmak isteyebilir hatta yalnızlık duygusu barındıran ilişkilerini sonlandırmayı bile düşünebilirsin. Özel ilişkilerinde de çarpıcı kararlar alabilir, ani kopuşlar ya da yeni başlangıçlar yaşayabilirsin.

Dolunay’ın yaşamında sana hizmet etmeyen her ne varsa sonlandırmayı simgeleyen yoğun enerjisiyle, kendini ileriye taşımanı engelleyen, hayatında anlamsızca yer tutan her ne varsa bırakabilmek için gereken itici gücü hissedebilirsin. (Öncelikle ilişkiler, insanlar, düşünceler, anılar, kafanı boş yere kurcalayan her şey, bağımlılıklar, fazla kilolar, eşyalar, v.b.).

Dolunay’ın etkisiyle duygusal gelgitler yaşayabilir ve gergin hissedebilirsin. Olumsuzluklara takıldığını fark ettiğinde Dolunay’la Özüne Yolculuk başlıklı yazımın içerisinde Geçmişi Bırakma Uygulaması kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/24/dolunayla-ozune-yolculuk/

Dolunay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır. 

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog 
Dilara Eda Gürsoy 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme