4 Şubat 2019 Pazartesi

5 ŞUBAT YENİ AY’I


5 ŞUBAT YENİ AY’I

Hayatınızı yaşamanın iki yolu vardır; birincisi, sanki hiçbir şey mucize değilmiş gibi düşünmek, ikincisiyse sanki her şey bir mucizeymiş gibi yaşamaktır.
Albert Einstein
5 Şubat saat 00:05’de Yeni Ay doğuyor. Hayatında oluşabilecek mucizelere kapılarını açman için itici gücüyle destek oluyor. Özellikle gelecek hedeflerinle bağlantı kurman, yaratıcı fikirlerini açığa çıkarman, eylemci tarafını göstererek yeni başlangıçlar yapman ve hayallerine doğru umutla yol alman için ışığını yansıtıyor.
Bunun yanında sosyal ve özel ilişkilerinle ilgili kafanda oluşan karışıklıkların, zihnini zorlayan problemlerin umutla ve inançla aydınlığa kavuşabileceğini simgeliyor. Bu süreçte duygusal gelgitler, karmaşalar ve anlaşmazlıklar olabilir. Ani bitişler, yol ayrımları oluşabileceği gibi aniden başlayan güzel birlikteliklerde olabilir.
Ayrıca belirsizlik içeren durumlardan, güç çekişmelerinden ve gergin çatışmalardan uzak durman yararına olacak. Mümkün olduğunca sakin ve toleranslı kalmayı başardığında sis perdesi aralanmaya ve yavaş yavaş aydınlıkla dolmaya başlayacak. Güneş ışıklarını yansıtacak ve umutla yeni bir dönem başlayacak.
5 Şubatta doğan Yeni Ay hayatında oluşabilecek mucizelere kapılarını açman için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay'ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/
Yeni Ay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır. 

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog 
Dilara Eda Gürsoy 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder