20 Aralık 2018 Perşembe

22 ARALIK DOLUNAY’I
22 ARALIK DOLUNAY’I

Kapı açılır, sen yeter ki vurmayı bil! Ne zaman, bilmem! Yeter ki o kapıda durmayı bil!
Mevlana

22 Aralık saat 20:48’de Dolunay zamanı. Açılmasını beklediğin kapılara vurma ve o kapıların önünde durma zamanı. 2018 yılının son Dolunayı’nın ve 6 Ocak 2019’da gerçekleşecek Güneş Tutulması’nın öncesinde kapanmak için bekleyen bütün defterleri kapama anı. Hayatına yeni pencereler açmak, seni zorlayan hayat alanlarını yeniden yapılandırmak için ideal zamanlardasın. Bu süreçte duygusal dalgalanmalardan ve ani çıkışlardan uzak durman, mümkün olduğunca sakin ve toleranslı olman yararına olacak. Çünkü kapanış dönemindeyken içsel gerginlikler, zorlanmalar ve yanılsamalar yaşayabilirsin.

Dolunay’ın yaşamında sana hizmet etmeyen her ne varsa sonlandırmayı simgeleyen yoğun enerjisiyle, hayatında anlamsızca yer tutan her ne varsa bırakabilmek için gereken içsel gücü hissedebilirsin. (Öncelikle ilişkiler, insanlar, düşünceler, anılar, kafanı boş yere kurcalayan her şey, bağımlılıklar, fazla kilolar, eşyalar, v.b.).

Dolunay’ın etkisiyle duygusal gelgitler yaşayabilir ve gergin hissedebilirsin. Olumsuzluklara takıldığını fark ettiğinde Dolunay’la Özüne Yolculuk başlıklı yazımın içerisinde Geçmişi Bırakma Uygulaması kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/24/dolunayla-ozune-yolculuk/
Dolunay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır. 

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog 
Dilara Eda Gürsoy 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder