5 Kasım 2018 Pazartesi

7 KASIM YENİ AY’I7 KASIM YENİ AY’I

Kişinin hayatı, düşünün rengine boyanmıştır.

  Marcus Aurelius
7 Kasım saat 19:02’de Yeni Ay doğuyor. Yaşamını düşünün rengiyle aydınlatma zamanı. Hayalinin rengini fark etme ve parıldatma anı. Düşlerinle bağ kurabilmek için kalbini dinleyebilir, sezgilerine inanarak daha rahat yol alabilirsin.
İnsanlara gösterdiğin hoşgörü, sevgi, merhamet ve affedici tarafın yükselebilir. Bu sayede hem kendinin hem de çevrendekilerin yaralarının şifa bulmasına destek olabilirsin. Bütün ilişkilerini gözden geçirerek rayına oturabilecek olanları yeniden düzenleyebilir, düzelme ihtimali olmayanları da keskin bir şekilde sonlandırıp yeniye yer açabilirsin.
Yeni Ay’ın çarpıcı dönüşümleri içerisinde barındıran yoğun enerjisiyle beraber yeniden düzenlemen gereken hayat alanları için etkili adımlar atabilir, yarım kalmış her ne varsa çözüme ulaşıp sonuçlandırmak isteyebilirsin. Yeni kararlar alarak yeni başlangıçlar yapabilir, hatırı sayılır kişilerden destek alarak daha kolay ilerleyebilirsin. Bunun yanında abartıdan ve parasal konularda risk içeren hamlelerden uzak durman yararına olacak.
7 Kasım’da doğan Yeni Ay düşlerinle bağ kurarak yaşamını düşlerinin rengiyle parlatman ve hayatında düzenleme yapmak istediğin alanları yeniden yapılandırarak daha sağlam ilerleyebilmen için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay'ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/
Yeni Ay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır. 

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog 
Dilara Eda Gürsoy 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder