6 Kasım 2018 Salı

6 Kasım


6 Kasım Salı
İlişkilerindeki uyum, ahenk ve dengeyi kurmak isteyerek güne başlayacaksın. Günün ilk yarısındaki pozitif akışında etkisiyle ilişkiler alanında çözüme ulaştırmak istediğin her ne varsa kolaylıkla sonuçlandırarak rahatça yol alabilirsin. Akşam saatlerindeyse birden bire gerçekleşebilecek farklı değişimlere karşı gözünü açık tutmanda yarar olacak.
Yarın saat 19:02’de doğacak Yeni Ay’ın etkilerini derinden hissetmeye başlayacaksın. Yeni Ay’ın çarpıcı enerjisiyle beraber düşlerinle bağ kurman ve hayatında düzenleme yapmak istediğin alanları yeniden yapılandırarak daha sağlam ilerleyebilmen için itici güç olacak. 7 Kasım Yeni Ay’ı yazıma ulaşmak için http://www.astrologyloadstar.com/20…/…/7-kasim-yeni-ayi.htmllinke tıklayabilirsin.
Günün enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.
Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/
Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak içinhttp://dilaraedagursoy.com/hakkimda/
Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog
Dilara Eda Gürsoy

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder