22 Kasım 2018 Perşembe

23 KASIM DOLUNAY’I23 KASIM DOLUNAY’I

Düşündüğünüz,
Söylemek istediğiniz, 
Söylediğinizi sandığınız,
Söylediğiniz, 
Karşınızdakinin duymak istediği,
Duyduğu, 
Anlamak istediği,
Anladığını sandığı,
Anladığı,
Arasında farklar vardır. Dolayısıyla insanların birbirini yanlış anlaması için en az 9 olasılık var.
Sylviane Herpin
23 Kasım saat 08:39’da Dolunay zamanı. Düşündüğünü karşındaki insanlara direkt aktarabiliyor musun? Aslında esas söylemek istediğin nedir? Söylediğini sandığınla söylediğin aynı şey mi? Peki ya karşındaki kişi senin söylediğini sandığın şeyin ne kadarını duyuyor, ne kadarını anlıyor? Dolunay’ın yoğun enerjisiyle çevrendekilerle olan iletişimini, ilişkilerini, anlama ve anlaşılma ihtimallerini sorgulamaya başlayabileceğin bir sürece giriyorsun. Bu zaman diliminde ani duygusal çıkışlardan uzak durman, iki dinleyip bir söylemen ve mümkün olduğunca sakin olman yararına olacak. Çünkü iletişim konularında zorlanmalar, aksaklıklar ve yanlış anlaşılmalar olabilir. Ayrıca finansal konularda belirsizlik ve risk içeren durumlara karşı temkinli olup kendinden emin bir şekilde yol alman yararına olacak.

Dolunay’ın çevrendekilerle olan iletişimini, ilişkilerini, anlama ve anlaşılma ihtimallerini sorgulatacak yoğun enerjisiyle, hayatında anlamsızca yer tutan her ne varsa bırakabilmek için gereken içsel gücü hissedebilirsin. (Öncelikle ilişkiler, insanlar, düşünceler, anılar, kafanı boş yere kurcalayan her şey, bağımlılıklar, fazla kilolar, eşyalar, v.b.).

Dolunay’ın etkisiyle duygusal gelgitler yaşayabilir ve gergin hissedebilirsin. Olumsuzluklara takıldığını fark ettiğinde Dolunay’la Özüne Yolculuk başlıklı yazımın içerisinde Geçmişi Bırakma Uygulaması kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/24/dolunayla-ozune-yolculuk/

Dolunay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır. 

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog 
Dilara Eda Gürsoy 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme