5 Ekim 2018 Cuma

9 EKİM YENİ AY’I
9 EKİM YENİ AY’I

Bir an bekle, arkana dön ve unuttuklarını anımsa. Kaybettiysen ara, kırdıysan af dile, kırıldıysan affet: Çünkü hayat çok kısa.

Şems-i Tebrizi
9 Ekim saat 06:48’de Yeni Ay doğuyor. İlişkilerini gözden geçirme ve daha iyiye taşıma anı. Bu süreçte zihnin yoğun bir şekilde çalışarak geçmişte yaşadıklarını düşünüp içsel muhasebe yapmanı sağlayabilir. Gereksiz küslükler yaşadığın, arana mesafe koyduğun halde ağzının tadını bozmaya devam eden her ilişkiden ve bu ilişkilerdeki gerginliklerden dolayı oluşan negatifliklerden kendini özgürleştirme zamanı. 
Yeni Ay’ın da yoğun enerjisiyle hayatına aktarabileceğin yeniliklere doğru yol alabilir, dönüşüme direnen ya da miadı dolmuş olan ilişkilerini sonlandırarak yepyeni ilişkiler için hayatında boşluk yaratabilirsin.
Ayrıca ne zamandan beri üzerinde düşündüğün ve çözüme ulaştırmak istediğin finansal konularda da titiz ve dikkatli ilerlemen şartıyla güzel açılımlar yakalayabilirsin.
9 Ekim’de doğan Yeni Ay ilişkilerini daha iyiye taşıman ve hayatında düzenleme yapmak istediğin alanları yeniden yapılandırarak daha sağlam ilerleyebilmen için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay'ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/
Yeni Ay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır. 

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog 
Dilara Eda Gürsoy 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder