8 Ağustos 2018 Çarşamba

11 AĞUSTOS PARÇALI GÜNEŞ TUTULMASI


11 AĞUSTOS PARÇALI GÜNEŞ TUTULMASI
Nasıl bahçıvan kendi toprağını eker ve onu yaramaz otlardan temizlerse, nasıl bahçede çiçekler, ağaçlar yetiştirmek isterse; insanlar da dimağ bahçesine böylece bakmakla ve bu bahçeyi yanlış ve faydasız, kirli düşüncelerden temizlemekle mükelleftir. Bu yolu tutan insan, er geç ruhunun bahçıvanı olduğunu ve bütün hayatına hakim vaziyette bulunduğunu keşfeder.
James Ailen
11 Ağustos saat 12:57’de Parçalı Güneş Tutulması ve 2018 yılının son güneş tutulması olacak. Sert, etkili ve önemli olan bu süreç boyunca; öncelikle kendinle olan ilişkini mercek altına alabilir, olayları zihin ve kalp süzgecinden geçirerek ilerlemek isteyebilirsin. Kökten derinlemesine değişim için hayatında düzenlemek istediğin alanları yeniden yapılandırmak isteyebilir, daha iyiye doğru yol alabilmek için elini taşın altına koyabilir, kendinle ilgili yeni bir dönem başlatmayı düşünebilirsin. Özellikle değişime zihninden başlamak isteyebilir, tıpkı faydasız otlardan bahçesini temizleyen bir bahçıvan gibi zihnini kirli düşüncelerden temizlemek için adım atabilirsin. Eleme yaparken bırakmak istediklerine tutunmayıp, akışa güvendikçe daha rahat yol alabilir ve beklenmedik fırsatlara kapılarını açabilirsin. Ayrıca bu süreç boyunca iletişimle ilgili olabilecek tüm aksaklıklara karşı temkinli olman, kendini dev aynasında görebilme yanılsamasına karşı uyanık olman, boyundan büyük işlere bulaşmaman, gereksiz yere uzayabilecek tartışmalardan kaçınman ve iki dinleyip bir söylemen yararına olacak.

Güneş Tutulmaları Yeni Ay’dan katbekat güçlü ve etkilidir. Güneş Tutulmaları yeni başlangıçlar yapmak, eski davranış kalıplarını sonlandırıp yepyeni hedefler belirleyerek ilerlemek adına ideal zamanlardır.  Ayrıca Tutulmaların etkisiyle beraber hayatında ilerlemeni engelleyen her ne varsa yaşamından çıkarmak için adım atmayı düşünebilirsin. Böylece gelecek yepyeni dönem için hayatına yeniliklerin ve güzelliklerin gelmesi için yer açarak sağlam ve kalıcı sonuçlar elde edebilirsin.

11 Ağustos’ta olacak Parçalı Güneş Tutulması özellikle kendinle olan ilişkin başta olmak üzere bütün ilişkilerinde düzenlemen ve yeniden yapılandırman gereken alanlarda harekete geçmen için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay'ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/

Güneş Tutulması’nın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır. 

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog 
Dilara Eda Gürsoy 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder