11 Temmuz 2018 Çarşamba

13 TEMMUZ PARÇALI GÜNEŞ TUTULMASI13 TEMMUZ PARÇALI GÜNEŞ TUTULMASI

Aile önemli bir şey değildir. O, herşeydir.
Michael J. Fox

13 Temmuz saat 05.49’da Parçalı Güneş Tutulması olacak. Etkili ve önemli olan bu süreç boyunca; aile birliğini, ailen gibi yakın gördüğün insanlarla ve sevdiklerinle olan ilişkilerini mercek altına alabilirsin. İlişkilerinde düzenlemek istediğin alanları yeniden yapılandırmak isteyebilir, daha iyiye doğru yol alabilmek için elini taşın altına koyabilirsin. Çevrende ve özellikle ailendeki ihmal ettiğini düşündüğün insanlarla kontak kurabilir, eğer gereksiz küslükler varsa bunları sonlandırabilirsin. Çünkü aslında ailen ve kökenin senin her şeyindir. Seni sen yapan şeydir.
                                                  
Güneş Tutulmaları Yeni Ay’dan katbekat güçlü ve etkilidir. Güneş Tutulmaları yeni başlangıçlar yapmak, eski davranış kalıplarını sonlandırıp yepyeni hedefler belirleyerek ilerlemek adına ideal zamanlardır.  Ayrıca Tutulmaların etkisiyle beraber hayatında ilerlemeni engelleyen her ne varsa yaşamından çıkarmak için adım atmayı düşünebilirsin. Böylece gelecek yepyeni dönem için hayatına yeniliklerin ve güzelliklerin gelmesi için yer açarak sağlam ve kalıcı sonuçlar elde edebilirsin.

Bunun yanında bu süreç boyunca baskı altında olduğunu, engellenmiş ve kısıtlanmış olduğunu hissedebilirsin. Ayrıca ağzından çıkabilecek keskin sözlere karşı temkinli olmanda, stresli ortamlarda bulunmamanda ve ani duygusal çıkışlardan kaçınmanda yarar olacak.

13 Temmuz’da olacak Güneş Tutulması özellikle ailevi ilişkilerin başta olmak üzere bütün ilişkilerinde düzenlemen ve yeniden yapılandırman gereken alanlarda harekete geçmen için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay'ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/

Güneş Tutulması’nın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır. 

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog 
Dilara Eda Gürsoy Hiç yorum yok:

Yorum Gönder