10 Temmuz 2018 Salı

10 Temmuz

10 Temmuz Salı
İkili ilişkilerini yeniden yapılandırarak düzenlemek istediğin alanlarda elini taşın altına koyabileceğin yaklaşık 1 aylık bir döneme giriyorsun. Bu süreçte ilişkini mükemmele yaklaştırmak için didik didik inceleyerek karşındakini bunaltmaman yararına olacak. Bunun yanında sabah saatlerinde aktif, hareketli ve iş bitirici bir ruh haline bürünebilir, elini attığın işlerinde daha rahat ilerleyebilirsin. Öğleden sonraki saatlerde dokunaklı konuşmalar yaparak çevrendekileri etkileyebilirsin. Akşam saatlerinden sonraysa önünü görmekte zorlanabilirsin, yanılabileceğin konularda temkinli olmanda yarar olacak. Akşam saatlerini geçtikten sonraysa kaybettiğini düşündüğün şansının sana doğru yöneldiğini hissederek ilerleyebileceğin bir döneme adım atacaksın, değerlendirmende yarar var.
Günün enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.
Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/
Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak içinhttp://dilaraedagursoy.com/hakkimda/
Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog
Dilara Eda Gürsoy

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder