13 Haziran 2018 Çarşamba

13 HAZİRAN YENİ AY’I13 HAZİRAN YENİ AY’I

İnsanların en hızlı öğrendiği zaman, kendi eylemlerinin sorumluluğunu taşıdıkları zamandır.
  Peter Senge
13 Haziran saat 22:43’de Yeni Ay doğuyor. Öğrenmek, farklı bilgilere kucak açmak ve yenilikleri zihnine taşımak için çok uygun bir süreçtesin. Öğrenmeyi hızlandırmak ve sağlamlaştırmak içinse kendi eylemlerinin sorumluluğunu alarak yol alman son derece sağlıklı olacak. Çünkü öğrenme akıntıya karşı yüzmeye benzer, ilerleyemediğin zaman daha da gerilersin. Yüzünü geleceğe çevirmeni sağlayan, ufkunun genişlemesine destek olabilecek her türlü değişik bilgi akışına ve çarpıcı gelişmelere açık olman yararına olacak. İletişimin hız kazanacağı ve bilgi alışverişinin çoğalacağı bu özel zamanları, çözmek istediğin sorunların cevaplarını bulmak için kullanabilirsin. Çünkü uzun zamandır beklediğin çözüm içeren cevapların ayağına kadar gelebilir.

Bunun yanında üzerinde baskı olduğunu, engellenmiş ve kısıtlanmış olduğunu hissedebilir, kafan karışabilir ve duygularınla mantığın arasında kaldığını düşünebilirsin. Ayrıca ağzından çıkabilecek keskin sözlere karşı temkinli olmanda, sert hamleler yapmamaya özen göstermende, stresli ortamlarda bulunmamanda ve ani duygusal çıkışlardan kaçınmanda yarar olacak.

13 Haziran’da doğan Yeni Ay ufkunu genişletebilecek farklı bir bakış açısına ulaşmana destek olabilecek yeni bilgiler öğrenmek istediğin alanlarda harekete geçmen için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay'ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/

Yeni Ay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır. 

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog 
Dilara Eda Gürsoy 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder