14 Mayıs 2018 Pazartesi

15 MAYIS YENİ AY’I15 MAYIS YENİ AY’I

Bana karşı anlayışlı davranan tek kişi terzimdi.
Her gördüğünde yeniden alırdı ölçülerimi.
Onun dışında herkes önceki ölçülerin bana hep uyacağını sandı.
  George Bernard Shaw
15 Mayıs saat 14:48’de Yeni Ay doğuyor. Alıştığının dışına çıkmak konusunda kendine anlayışlı davranmanın önem kazanacağı ve değişime açık olmanın yararına olacağı yeni bir döneme merhaba diyorsun. Artık sana uymayan önceki ölçülerine hoşça kal demek isteyebilir, istemekle kalmayıp yenilenmek adına elini taşın altına koymayı uygun bulabilirsin. Maddi-manevi güvence ihtiyacının yoğunlaşabileceği bir dönemin içerisindesin. İstikrarlı ve ayağı yere sağlam basan projelere odaklanmak isteyebilir, uzun vadeli hedeflerine doğru yönlendiğini hissedebilirsin. Yeni Ay’ın yoğun enerjisiyle beraber ufkunu daha da genişletebilecek bir bakış açısına ulaşabilir, yaşamına yeni başlangıçlar ve oluşumlar katabilirsin.

Bunun yanında finansal alanda dikkatli olmanda, risk oluşturabilecek durumlardan uzak durmanda, ani hamleler yapmamaya özen göstermende, gergin, stresli ve dürtüsel tavırlardan kaçınmanda yarar olacak. Ayrıca oluşabilecek kazalara karşı temkinli olmanda, sağlığına dikkat etmende de yarar var.

15 Mayısta doğan Yeni Ay hayatında sana uymadığını düşündüğün, dönüştürmek istediğin alanlarda harekete geçmen için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay'ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/

Yeni Ay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır. 

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog 
Dilara Eda Gürsoy 
2 yorum:

  1. Dilara hm astrolojiyi bana sevdiren üstad yazınızı okudum yorumlarınız icin cok teşekkür ederim

    YanıtlaSil