15 Nisan 2018 Pazar

16 NİSAN YENİ AY'I


16 NİSAN YENİ AY’I

Hayatta bazı şeyler, gittiğiniz yönün tam zıttına bilinçli bir sıçrayış yapmakla kazanılır.
  Franz Kafka
16 Nisan saat 04:57’de Yeni Ay doğuyor. Baharın coşkulu enerjisiyle doğacak olan Yeni Ay hayatında değişim istediğin alanlarda, farklı ve denediğinin dışında bir adım atman için itici gücüyle destek oluyor. Aynı şeyleri deneyip aynı sonuçlara ulaşmaktansa, farklı şeyler deneyip elde edeceğin sonucu değiştirmen için yüreklendirici etkisini tüm gücüyle yansıtıyor. Düşündüğünün ötesinde sıra dışı hamleler yaptığında sürpriz ve çarpıcı gelişmelerin olabileceğini, gelecek hedeflerine ve gönlünden geçen isteklerine daha da yakınlaşabileceğini gösteriyor. Hatta yakınlaşmakla kalmayıp dileklerinin güçlenerek sağlamlaşabileceğini ve sonuca ulaşmanın kolaylaşabileceğini de anlatıyor.

Bunun yanında ayağı yere basmayan hamleler yapmamaya, düşüncesizce davranıp aşırı risk almamaya dikkat etmen yararına olacak. Ayrıca keskin mücadeleler içeren sert enerjilerden de uzak durman hayrına olacak.

16 Nisan’da doğan Yeni Ay yaşamında dönüştürmek istediğin alanlarda harekete geçmen için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay'ın Gücüyle İlerlemek başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; https://goo.gl/yxN1M5

Yeni Ay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır. 

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://www.astrologyloadstar.com/p/dansmanlk_27.html 

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için http://www.astrologyloadstar.com/p/hakkmda_30.html

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.
Sevgilerimle
Yüksek Mühendis & Astrolog 
Dilara Eda Gürsoy

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder