28 Ocak 2016 Perşembe

KÜÇÜLEN AY Ne ektim? Nasıl ektim? Ne biçiyorum?

KÜÇÜLEN AY

Ne ektim? Nasıl ektim? Ne biçiyorum?

Kalbinizle yaptığınız her şey size geri dönecektir. 
Mevlana

Kalbinden gelerek yaptığın her şeyin geri dönüşünü almaya başladığın önemli bir zaman dilimindesin. Güzel enerjilerin hakim olduğu değerlendirilmesi gereken önemli bir süreçtir. Yeniay’ın başlamasıyla birlikte yaptıklarını gözden geçirmeye başlayabilirsin. Bu zaman dilimindeyken kenarda köşede eksik kaldığını düşündüğün noktalar varsa onlara odaklanarak son düzenlemelerini yapabilirsin. “Ne ektim?”, “Nasıl ektim?” ve “Ne biçiyorum?” diye düşünebilirsin. Olamayacağının sinyallerini aldığın isteklerin için de "Neler yapmalıydım?" diye sorgulamalar yaşayabilir ve yapman gerekenlere karar verip son hamlelerini yapabilirsin. 

Hayatın en büyük hataları, başarıya ne kadar yaklaştıklarını bilmeyen insanların vazgeçmelerinden dolayı olur. 
Thomas Edison
Bir dönemi sonlandırmak için tüm fazlalıklardan kurtulmak ve yeniye yer açmak gerekir. Bedenimiz Ay büyüdükçe büyümek ve depolamak, Ay küçülürken de bedenden arınması gerekenleri uzaklaştırmak için çalışır. Fazla kiloları vermek, vücuttaki toksin ve ödemleri atmak için de doğru zamanlardır.  

Küçülen Ay'ın son zamanlarında, Son Dördün'e yaklaşırken biraz gergin hissedebilirsin. Gerginlik hissedebileceğin bu süreçte, olumsuz düşüncelere kapıldığını fark ettiğin anlarda hemen niyetlerine odaklan. Yeter ki niyet et ve uygula. Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever.
Dilara Eda Gürsoy
Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme